تبلیغات
آنتی ویروس نود32 - عرضه flash player جدید روی آندروید

آنتی ویروس نود32

جدیدترین سریالهای نود32 را از ما بخواهید

 

عرضه flash player جدید روی آندروید

 

NOD 32

گروه خبری gsm: «استیو جابز»، مدیرعامل اپل، مدتی پیش مطالبی را درباره adobe عنوان کرده بود، مبنی بر اینکه پلت فرم adobe ، ایرادهای بسیاری داشته و در نتیجه برای اینکه به عنوان بخشی از سیستم عامل پیشرفته آی فون شناخته شود، صلاحیت کافی را ندارد.
از زمان انتشار اظهارات جابز زمان زیادی نگذشته بود که adobe دست به کار شد و جوابیه ای را منتشر کرد. این کمپانی ضمن اقرار به اینکه نتیجه همکاری با اپل فقط به سود کاربران و دنیای فناوری است، اعلام کرد دلیلی نمی بیند که برای قبول و استفاده از نرم افزار adobe flash توسط اپل، به این غول کامپیوتری اصرار کند.
بیانیه اپل به اندازه کافی واضح و روشن بود و adobe این روزها به جای پافشاری روی این مسئله، توجه خود را بیشتر به پلت فرم های دیگر مانند ویندوزفون 7، بلک بری، سیمبین، آندروید و web os معطوف کرده است.
بعضی از گوشی های هوشمند آندرویددار از ابتدا توانایی نمایش برخی مضامین را از طریق flash lite دارند، اما با عرضه flash player 10.1 برای این گوشی ها قضایا به کلی فرق خواهد کرد.
adobe به تازگی اعلام کرده است که به زودی ( از روز 9 می 2010) نسخه ای از این نرم افزار جدید را روی سیستم عامل آندورید به معرض نمایش عموم خواهد گذاشت. علاوه بر این از ماه ژوئن به عنوان موعد عرضه رسمی و نهایی این محصول یاد کرده است. البته هنوز مشخص نیست که کدام یک از هوشمندهای آندرویددار بازار برای اولین بار این آپدیت نرم افزاری را دریافت می کنند.
به گفته «اندی رابین» از کمپانی گوگل، نسخه آینده آندروید (v2.2 froyo) از پشتیبانی کامل و پیشرفته flash برخوردار خواهد بود.