تبلیغات
آنتی ویروس نود32 - گوگل خوش تیپ شد!

آنتی ویروس نود32

جدیدترین سریالهای نود32 را از ما بخواهید

 

گوگل خوش تیپ شد!

 

NOD 32

موتور جستجوی گوگل با هدف جلب رضایت کاربران خود و سرعت بخشیدن به جستجوها و دسترسی به اطلاعات، گرافیک خود را تغییر داد.

در تاریخ گوگل، این تغییر شکل جدید بزرگترین موتور جستجوی دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که این تغییر ظاهر نه تنها در صفحات نتایج جستجو بلکه در لوگوی این جستجوگر نیز مشاهده می شود.

کارشناسان گوگل در این خصوص اظهار داشتند: "اطلاعات حاضر در روی وب چه از نظر تعداد و چه از نظر اطلاعات در دسترس به طور مرتب رو به رشد هستند و موتورهای جستجو یک محیط مجازی برای دسترسی به این اطلاعات هستند. هدف اولیه گوگل از این تغییر شکل کمک به کاربران برای گم نشدن در دریای اینترنت است."

گوگل توضیح داد: "کاربر اکنون در صفحه نتایج گوگل یک پانل جدید چپ به راست دارد که با کمک آن می تواند حداکثر کنترل را بر روی نتایج جستجو داشته باشد. به طوری که تمام محتویات فیلم، عکس، خبر و ... که می توانند به عنوان نتیجه جستجو ارائه شوند به صورت مجزا در این پانل دیده می شوند. به این ترتیب، تمام ابزارهای گوگل در یک محل واحد در کنار هم جمع می شوند و به راحتی برای کاربر در دسترس هستند."

براساس گزارش PC World، از سویی دیگر علاوه بر بهبود طراحی صفحه جستجو، لوگوی گوگل نیز دستخوش این تغییرات شده است به طوری که از این پس درخشان تر از گذشته به نظر می رسد.

یک صد تغییر در بزرگترین جستجوگر دنیا ارائه شده که سرعت جستجوها و دسترسی به اطلاعات مورد نظر را افزایش می دهند. مقامات گوگل در خصوص دلایل این تغییر گرافیک اظهار داشتند: "این چیزی بود که کاربران از ما می خواستند."