تبلیغات
آنتی ویروس نود32 - نسل جدید مسنجر مایكروسافت رونمایی شد

آنتی ویروس نود32

جدیدترین سریالهای نود32 را از ما بخواهید

 

نسل جدید مسنجر مایكروسافت رونمایی شد

 

NOD 32

مایكروسافت نسخه جدید برنامه مسنجر خود را كه وعده اشتراك گذاری و تعامل بهتری را می دهد، معرفی كرد.

استیو بالمر، مدیر اجرایی مایكروسافت سرویس جدید مسنجر این شركت را كه بیش از قبل از رایانش ابری استفاده می كند، در معرض دید دانشجویان دانشگاه سائوپالو قرارداد.

به ویندوز لایو مسنجر جدید شماری ویژگی از جمله مكالمات نشانه گذاری شده، نتایج جست و جو و انواع دیگر محتوا و همچنین گرفتن بروزرسانی از شبكه های اجتماعی دیگر افزوده خواهد شد.

مایكروسافت در حال حاضر نسخه جدید برنامه مسنجر را به صورت داخلی آزمایش می كند اما قصد دارد ظرف چند ماه آینده نسخه آزمایشی بتای آن را منتشر كند و نسخه نهایی نیز قبل از پایان سال عرضه می شود.

مسنجر جدید تلاش دیگری از سوی مایكروسافت برای داشتن یك نقش اجتماعی مهم تر است، حتی اگر مصرف كنندگان بیشتر وقت خود را در شبكه هایی سپری كنند كه توسط فیس بوك، توییتر، مای اسپیس و LinkedIn اداره می شوند.

نسل جدید ویندوز لایو مسنجر همچنین می تواند پیامهای فیس بوك را از برنامه پیام فوری به كاربران دیگر ارسال كند و به كاربران امكان می‌دهد در این برنامه وضعیت خود را بروز كرده و آن را در شبكه های اجتماعی دیگر داشته باشند. كاربران همچنین می توانند به دوستان مورد علاقه خود اولویت داده و بروزرسانی های آنان را قبل از بروزرسانی های دیگر مشاهده كنند. همچنین مایكروسافت تایید كرده در حال كار بر روی نسخه ای از مسنجر برای آیفون است.

بروزرسانی مسنجر بخشی از مجموعه بروزرسانی هایی است كه مایكروسافت در ماههای آینده در بخشی از Wave 4 سرویس‌های ویندوز لایو انجام می دهد.

طبق اعلام مایكروسافت، مسنجر جدید دارای سه تنظیم حریم خصوصی متفاوت خواهد بود و گزینه پیش فرض هیچ گونه اطلاعات شخصی را فاش نمی كند.